категорија Архива: Некатегоризирано

Sarahah открие алатката

Поминаа неколку месеци, и овој социјален стан наречен "Sarahah" има преземено во текот на половина од времето луѓето потрошени на социјални медиуми. Ова стана новата "жешка тема" сите се зборува за и користење во исто време. Значи она што навистина е Sarahah? Тоа е апликација која ви овозможува да испратите анонимен пораки на своите корисници, и добра работа во врска со ова е тоа што вие не мора да се регистрирате за тоа да се биде во можност да испрати пораки. Ако сте во расположение да ги прими, само да ги испрати без да се регистрирате; ова сигурно зема многу товар исклучување на рамената на секого.

Во стан е прилично едноставен за ракување. Се што треба да направите е да ја преземете на вашиот Android или iOS и да започнете. Ако сакате да примате пораки премногу тогаш за тоа, ќе мора да се регистрирате со стан со давање на информации како име и е-мејл адреса. Исто така постои веб-сајт кој може да пристапите до, само во случај да немаат вашиот телефон, да се види што пораки се добива. Во стан изгледа како интересна и особено меѓу тинејџерите, бидејќи тие не може да изгледа да се симне од него во скоро време.

Кога луѓето се даде шанса да се каже нешто со некого, без да се открие нивниот идентитет, тие имаат тенденција да се оди во текот на одборот. Колку што тоа добива возбудлив, тоа добива малку љубопитни за другата личност да се знае кој е испраќање на сите оние пораки. Сакате да дознаете кој е вашето тајно се восхитувам сето ова време или на друг начин круг. Како би се чувствувале ако добиете да се знае дека таму конечно е нешто што може да ви помогне да попуштат тие имиња? прилично возбуден, право? Добро тогаш, зацврсти себе, бидејќи она што го имаме во план за вас е навистина се случува да го убие тоа љубопитство на твое.

На Sarahah открие алатка е еден вид на се пробие во оваа апликација која ви овозможува да дознаете имињата и идентитетот на оние кои ви испраќање на оние анонимни пораки. Таа има систем за откривање на кој IP адресата на корисникот се следи, а потоа и на релевантните детали како име и е-мејл адреса се претставени на еден лоцирање. Алатката не е во било кој начин незаконски, така да не мора да се грижите за тоа користење. Тоа е само таму да се направи вашиот живот малку помалку љубопитни.

Можностите со оваа алатка се открие се бескрајни. Сега ќе имаат шанса да се знае она што луѓето на работното место мислат за вас или дали луѓето ќе се јавите вашите пријатели се навистина вашите пријатели или не. Небото е граница со оваа алатка; тоа е се додека луѓето да се запознаат за тоа и да престане со користење на стан Sarahah на прво место. така, додека тоа се случи, го користите вашиот можност да одговори на сите овие прашања во главата со нашите Sarahah открие алатка.

Пробајте го и уживајте!

WSOP бесплатни чипови

Светската серија на покер Онлајн Hack чип Генератор 2017

Секој покер фан би сакале да се игра покер за повеќе часови како што тој сака. Постојат места кои нудат да игра тенис со вашите пријатели и колеги. Сепак, ќе мора да го напуштите вашиот дом, со цел да се дојде до тие места. Покер игра, исто така, ќе треба да се најде слободно време за да имаат да се заедно со вашите пријатели.

Roblox генератор

Roblox генератор нема анкета не преземете

Roblox е игра игра од страна на многу во која вашиот аватар функции преку тоа е светот и собира разни опрема.

GTA 5 пари онлајн hack

GTA 5 онлајн пари се пробие нема анкета

GTA 5 е игра полна со акција во која играчите мора да ги заврши своите мисии. За полесен пристап кон завршување на мисијата, играчите треба да имаат многу алатки како пиштоли, Автомобили, гаражи, итн.

слободни парични средства на 8 топката базен

Како да се добие слободен готовински на 8 топката базен?

8 топката базен е сензација кога станува збор за игри. Во играта, ќе може да игра топката базен натпревари.

Слободен PSN кодови Нема анкети или преземања

Слободен PSN кодови Нема анкети или преземања

Сите гејмерите треба да се плати за сите неслободна содржина на PSN продавница или со кредитни картички или PlayStation мрежата на картички.

Метрото сурфер неограничен клучеви и пари

Метрото сурфер е трендовски игра која има заробени голем број на луѓе. Играчот основа контролира главниот лик во играта која тече низ патеката се избегне различни пречки и полицаец. Со клучеви и парички во играта, вие сте во можност да купат различни видови на нешта за вашиот карактер и различни карактери премногу.

сенка борбата 2 Неограничен број на монети пробие онлајн

сенка борба 2 е фантастична игра со неверојатна графика и естетика поставени во Јапонија. Играчот бори различни непријатели со помош на џојстик.

Слободна PayPal сметка

Слободна PayPal сметка со неограничени пари

Paypal е нашироко се користи за трансакција на пари. особено, ако сте за купување или продажба на нешто во странство и на интернет; PayPal е средната вредност на трансакцијата за вас.

Слободен Instagram Следбениците пробие онлајн

Слободен Instagram Следбениците пробие онлајн АПК

Инстаграм е апликација постојано добива на популарност. Апликацијата се користи за да испратите слики. Оваа апликација нуди различни филтри и алатки за уредување со кои можете да tweak вашиот слики на подобро.